Naujienos

Nespėjusiems deklaruoti pasėlių

Paraiškos priimamos tik esant nenugalimos jėgos aplinkybėms, pavyzdžiui, dėl paramos gavėjo mirties, ilgalaikio paramos gavėjo profesinio nedarbingumo, stichinės nelaimės, turinčios didelį poveikį žemės ūkio valdai, ir kt.

 

Žemės ūkio veiklos subjektas turi per 15 darbo dienų nuo tos dienos, kai sužinojo arba galėjo sužinoti apie nenugalimos jėgos aplinkybes (bet ne vėliau kaip iki einamųjų metų spalio 31 d.), savarankiškai užpildyti ir patvirtinti paraišką (https://paseliai.vic.lt). Jeigu to padaryti nėra techninių galimybių, visada galima kreiptis į savivaldybę ar seniūniją pagal žemės ūkio valdos centro adresą.

 

Savivaldybės ar seniūnijos darbuotojas arba žemės ūkio veiklos subjektas dokumentus (prašymą priimti pavėluotą paraišką, vėlavimo priežasties pagrindimo dokumentų originalus ir patvirtintą paraišką) turi išsiųsti paštu Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos (Blindžių g. 17, 08111 Vilnius). Agentūra, gavusi minėtus dokumentus, priima sprendimą dėl vėluojančios paraiškos priėmimo.

 

Atkreiptinas dėmesys: po spalio 31 d. paraiškos nebepriimamos.

 

Dėl paraiškos teikimo galite pasikonsultuoti paskambinę VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centrą tel. (8 5)  266 0620 arba rašydami el. paštu pagalba@vic.lt.

 

Žemės ūkio ministerijos informacija