Naujienos

COPA-COGECA KVIEČIA TEIKTI PARAIŠKAS
COPA-COGECA KVIEČIA TEIKTI PARAIŠKAS

Copa-Cogeca paskelbė kvietimus teikti paraiškas dėl 5-ojo „Inovatyvių žemės ūkio kooperatyvų apdovanojimo“ ir 6-ojo „Inovatyvių moterų ūkininkių apdovanojimo“. Šiais apdovanojimais siekiama paskatinti ir apdovanoti pačius novatoriškiausius žemės ūkio sektoriaus projektus.

 

 

Apdovanojimu inovatyviems kooperatyvams siekiama pripažinti kooperatyvus, kurie įdiegė išskirtines inovacijas žemės ūkio, maisto, žuvininkystės ir miškininkystės sektoriuose. Ši iniciatyva suteiks galimybę Europos kooperatyvams pristatyti savo inovacinius laimėjimus, pasidalinti tvarios ekonominės, socialinės ir aplinkosauginės vertės kūrimo patirtimi narių, vartotojų ir bendruomenių labui. 2020 m. ypatingas dėmesys bus skiriamas tvarumą skatinančioms inovacijoms: naujų produktų ir paslaugų, procesų ir verslo modelių, grindžiamų ekonominiais, socialiniais ar aplikosaugos tikslais, kūrimą. Galutinis paraiškų pateikimo terminas – 2020 m. birželio 12 d. Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Apdovanojimu inovatyvioms moterims ūkininkėms siekiama pabrėžti moterų, kaip vienų iš pagrindinių žemės ūkio sektoriaus dalyvių, novatorišką veiklą ir projektus, inicijuotus pokyčius ir teigiamą (ekonominį, socialinį, aplinkos) poveikį kaimo vietovėms.  Kaip ir anksčiau, apdovanojimai bus skiriami atsižvelgiant į konkrečią tematiką. Kadangi 2020 m. įvardijami kaip „Žaliojo susitarimo“ metai, 6-ojo apdovanojimo tema – Moterys ūkininkės, atsakingos už klimato naujoves. Kiekvienas projektas bus vertinamas pagal šiuos nesumuojamus kriterijus: novatoriškus sprendimus, inovacijų perdavimą, inovacijų tvarumą ir komunikacijos metodus. Šiemet pirmą kartą bus įteiktas piniginis prizas nugalėtojai. Galutinis paraiškų pateikimo terminas - 2020 m. balandžio 24 d. Daugiau informacijos galite rasti čia.