Naujienos

COPA-COGECA darbo grupės „Pienas ir pieno produktai“ posėdis

 Spalio 16 d.  dieną Lietuvos žemės ūkio kooperatyvų asociacijos „Kooperacijos kelias“ valdybos narys ir kooperatyvo „EKO Tikslas“ direktorius Mindaugas Petkevičius ir Tarptautinių ryšių koordinatorė Inga Siaurusevičiūtė dalyvavo COPA-COGECA darbo grupės „Pienas ir pieno produktai“ posėdyje.

plačiau
38 Šiaurės Amerikos  ir Europos Sąjungos žemės ūkio konferencija

2017 m. spalio 2-4 d.Lietuvos žemės ūkio kooperatyvų asociacijos „Kooperacijos kelias“ pirmininkas Jonas Kuzminskas dalyvavo Šiaurės Amerikos ir Europos Sąjungos žemės ūkio konferencijoje.

plačiau
LŽŪKA ,,Kooperacijos kelias

2017 m. spalio 12 d. konferencijų ir laisvalaikio centre "Porto" (Plungės r.) įvyko Lietuvos žemės ūkio kooperatyvų asociacijos "Kooooperacijos kelias" organizuotas seminaras "Vadovavimas ir organizacinė plėtra - kooperatyvų strategijos kūrimas bei prisitaikymas prie besikeičiančios aplinkos". 

plačiau
Pieno miltelių mitingas Vokietijoje

Vokietijos pieninių galvijų federalinės asociacijos ūkininkai "susprogdino" pieno miltelius Vokietijos žemės ūkio ministrų konferencijoje.

plačiau
Rugsėjo 19 d. Kaune, Kauno technologijos universitete, vyko susitikimas - diskusija su Europos Komisijos nariu Vyteniu Andriukaičiu ir prof.dr. Rimantu Petru Venskutoniu

Rugsėjo 19 d. Kaune, Kauno technologijos universitete, vyko susitikimas - diskusija su Europos Komisijos nariu Vyteniu Andriukaičiu ir prof.dr. Rimantu Petru Venskutoniu apie maisto saugą Europos Sąjungoje, kovą su maisto švaistymu, maisto ženklinimą, gyvūnų gerovę.

plačiau
LR ŽŪR Tarptautinių ryšių komiteto posėdis

Rugsėjo 18 d. įvyko LR ŽŪR Tarptautinių ryšių komiteto posėdis. 

plačiau
LŽŪKA

Rugsėjo 13 d. įvyko LŽŪKA "Kooperacijos kelias" valdybos posėdis. 

plačiau
COPA-COGECA nori, kad Europos Sąjunga kovotų su nesąžininga prekyba maisto tiekimo grandinėje.

COPA-COGECA, atstovaujančios Europos ūkininkus ir žemės ūkio kooperatyvus, nori, kad Europos Sąjunga kovotų su nesąžininga prekyba (angl. UTP) maisto tiekimo grandinėje.

plačiau
Kad kaimas būtų gyvas...

Kviečiame jus aplankyti renginį kuris prasmingai parodo kaip galimai tvarkingai ir patogiai dirbti ir gyventi kaime!

plačiau